logo

Galaxy Note20 | 20 Ultra    

  Galaxy Note20 / 20 Ultra -בואו להיות ראשונים ולהתפנק מ           

Galaxy Note20 | 20 Ultra

בואו להיות ראשונים ולהתפנק
Galaxy Note20 / 20 Ultra

מתנה בשווי 699
Galaxy Buds Live


ל- 20 הרוכשים הראשונים

מתנה בשווי 699
Galaxy Buds Live


ל- 20 הרוכשים הראשונים

מכשיר מרשים המאפשר שימוש נוח להפליא

העיצוב המינימלי כולל גוף מתכתי שחושף פרטים מרהיבים, צבעים מרשימים וזכוכית עמידה, הזכוכית החזקה ביותר אי פעם בטלפון חכם.

כל מכשיר Galaxy Note20 ו-Note20 Ultra כולל גם עט S Pen תואם בחרו
את מסך ה-“6.7 ב-Galaxy Note20 או “6.9 ב-Galaxy Note20 Ultra שני הגדלים נותנים לכם שטח עבודה נרחב ותצוגה מסיבית למשחקים.

מכשיר מרשים המאפשר שימוש נוח להפליא

העיצוב המינימלי כולל גוף מתכתי שחושף פרטים מרהיבים, צבעים מרשימים וזכוכית עמידה, הזכוכית החזקה ביותר אי פעם בטלפון חכם.

כל מכשיר Galaxy Note20 ו-Note20 Ultra כולל גם עט S Pen תואם בחרו
את מסך ה-“6.7 ב-Galaxy Note20 או “6.9 ב-Galaxy Note20 Ultra שני הגדלים נותנים לכם שטח עבודה נרחב ותצוגה מסיבית למשחקים.

כתיבה וסנכרון SAMSUNG NOTES

מהערות לטקסט ומטקסט למצגת PowerPoint בקלות מדהימה
כתב היד שלכם יישר את עצמו בהקשה אחת של S Pen לשמירת הערות קריאות ומסודרות
הוא יכול אפילו להפוך לטקסט שתוכלו להעתיק ולהדביק.

ואז לייצא את ההערות למצגת PPT או לקובץ Word ולשתף אותן בקלות
שמירה אוטומטית וסנכרון של כל ההערות שלכם – בנייד, בטאבלט ובמחשב.

כתיבה וסנכרון
SAMSUNG NOTES

מהערות לטקסט ומטקסט למצגת PowerPoint בקלות מדהימה כתב היד שלכם יישר את עצמו בהקשה אחת של S Pen לשמירת הערות קריאות ומסודרות. הוא יכול אפילו להפוך לטקסט שתוכלו להעתיק ולהדביק. ואז לייצא את ההערות למצגת PPT או לקובץ Word ולשתף אותן בקלות שמירה אוטומטית וסנכרון של כל ההערות שלכם – בנייד, בטאבלט ובמחשב.

מצלמה אחורית והקלטת וידאו באיכות קולנועית שתהפוך כל סצנה ליצירת אומנות

מצלמה אחורית והקלטת וידאו באיכות קולנועית שתהפוך כל סצנה ליצירת אומנות

SAMSUNG DEX

Samsung DeX שודרג והוא כולל עכשיו אפשרות חדשה
להתקנה אלחוטית של מסך שני שירחיב את כל מה שאתם
יכולים לעשות לתצוגה גדולה עוד יותר
התחברו לצג או לטלוויזיה כדי לצפות בסרטונים ולהיכנס
לגלריית התמונות מהטלפון דרך ממשק DeX הייעודי
ותוכלו להמשיך להשתמש בטלפון במקביל

SAMSUNG DEX

 Samsung DeX שודרג והוא כולל עכשיו אפשרות חדשה להתקנה אלחוטית של מסך שני שירחיב את כל מה שאתם יכולים לעשות לתצוגה גדולה עוד יותר התחברו לצג או לטלוויזיה כדי לצפות בסרטונים ולהיכנס לגלריית התמונות מהטלפון דרך ממשק DeX הייעודי ותוכלו להמשיך להשתמש בטלפון במקביל

מה בערכה?

טלפון
S Pen
אוזניות AKG
כריות לאוזן
כבל USB Type-C
מטען
מפלט כרטיס SIM

אוזניות Galaxy Buds Live מתנה לנרשמים עד גמר המלאי. מלאי מינימום 500 יח’. ההזמנה המוקדמת הינה בתמורה לתשלום מקדמה בסך ₪99. יתרת התשלום במעמד התחלת המכירה בפועל כפי שיפורסם בהמשך. החברה שומרת לעצמה הזכות לסיים את ההזמנה המוקדמת בכל עת ע”פ שיקול דעתה הבלעדי. מכירת המכשיר לנרשמים בהזמנה המוקדמת תיערך על בסיס המלאי המוצע ואין החברה מתחייבת לזמינותו של מוצר ו\או דגם ו\או צבע מסוים. ביטול עסקת הזמנה מוקדמת תתאפשר עד 14 ימי עסקים מיום תחילת מכירת המכשיר בפועל. ט.ל.ח.
1. זמינות הצבעים עשויה להשתנות בהתאם למדינה או לספק.
2. זכוכית Gorilla Glass 7 זמינה במכשירי Galaxy Note20 Ultra בלבד.
3. גודל המסך של Galaxy Note20 במדידה אלכסונית הוא “6.7 כמלבן מלא ו-“6.6 כאשר מביאים בחשבון את הפינות המעוגלות; גודל המסך של Galaxy Note20 Ultra הוא “6.9 כמלבן מלא ו-“6.8 כאשר מביאים בחשבון את הפינות המעוגלות; השטח הניתן לצפייה בפועל קטן יותר בגלל הפינות המעוגלות ופתח המצלמה.
4. מסך עם בהירות 1,500 nit זמין במכשירי Galaxy Note20 Ultra בלבד.
5. מסך 120Hz זמין במכשירי Galaxy Note20 Ultra בלבד.
6. מסך 120Hz Infinity-O זמין במכשירי Galaxy Note20 Ultra בלבד. זמני ההשהיה של S Pen ב-Galaxy Note20 ו-Note20 Ultra עשויים להשתנות עקב הבדלים טכנולוגיים. זמני ההשהיה של S PEN עשויים להשתנות בין יישומים שונים.
7. טווח ההפעלה של S Pen יגדל למרחק של כ-10 מטרים מהמכשיר בחללים פתוחים. טווח השליטה עשוי להשתנות בהתאם לסביבת השימוש ולגורמים נוספים.
8. נדרש חיבור רשת או Wi-Fi. כל המכשירים חייבים להיות מחוברים לאותו חשבון Samsung.
9. יש להתקין את Samsung Notes במחשב לפני השימוש.
10. חיבור אלחוטי Samsung DeX זמין רק בטלוויזיות חכמות התומכות בשיקוף מסך טלפון. (לחוויית שימוש אופטימלית מומלץ להשתמש בטלוויזיה חכמה של Samsung משנת ייצור 2019 ואילך).
11. יישומים מסוימים עשויים לא לפעול או לדרוש רישיונות נפרדים (לרכישה) עבור Samsung DeX.
12. נדרש חיבור רשת אופטימלי. המהירות בפועל עשויה להשתנות בהתאם למדינה, לספק ולסביבת המשתמש.
13. ערך אופייני בבדיקה בתנאי מעבדה של צד שלישי. ערך אופייני הוא הערך הממוצע המשוער תוך התחשבות בסטייה בקיבולת הסוללה בין הסוללות לדוגמה שנבחנו על-פי תקן IEC 61960. הקיבולת הנקובה (המינימלית) היא 4,170mAh עבור Galaxy Note20 ו-4,370mAh עבור Galaxy Note20 Ultra. משך חיי הסוללה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לסביבת הרשת, לדפוסי השימוש ולגורמים נוספים.
14. הערכה לעומת פרופיל השימוש של משתמש ממוצע/טיפוסי. הערכה בלתי תלויה שבוצעה על ידי Strategy Analytics בארה”ב ובריטניה ביולי 2020 עם גרסאות מוקדמות של SM-N980, SM-N981, SM-N985 ו-SM-N986 עם הגדרות ברירת המחדל תוך שימוש ברשתות LTE ו-5G Sub6 (לא נבחן ברשת 5G mmWave). משך חיי הסוללה בפועל תלוי בסביבת הרשת, בתכונות וביישומים שבהם נעשה שימוש, בתדירות השיחות וההודעות, במספר מחזורי הטעינה ובגורמים רבים אחרים.
15. טעינה סופר מהירה זמינה עם המטען הכלול במארז.
16. מטען אלחוטי נמכר בנפרד. טעינה Super Fast Charging 2.0 זמינה בשלב זה עם מטען אלחוטי עומד, משטח טעינה אלחוטי כפול ומכשירים אחרים התומכים בטעינה אלחוטית של 10 ואט או יותר. נמכר בנפרד. מהירות הטעינה בפועל עשויה להשתנות בהתאם לשימוש בפועל, לתנאי הטעינה ולגורמים נוספים. טעינה אלחוטית דורשת חיבור לחשמל. מומלץ להשתמש בכבל הטעינה ו/או במתאם המצורף שכן שימוש בפריטים של יצרנים אחרים עלול לגרום נזק למטען האלחוטי העומד או למשטח הטעינה האלחוטי הכפול או להאט את מהירות הטעינה. טעינה אלחוטית ב-5W (מצב רגיל) תואמת לתקן WPC.
17. מוגבל ל-Samsung או לטלפונים חכמים של מותגים אחרים עם טעינה אלחוטית בתקן Qi, כגון Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Z Flip, Note10, +Note10, S10e, S10, Fold, +S10, S9, +S9, S8, +S8, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, +S6 edge, Note9, Note8, Note FE, Note5 ואביזרים לבישים כמו Galaxy Buds Live, Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch ו-Galaxy Buds. Wireless PowerShare עשוי לא לפעול אם עוצמת הסוללה נמוכה מ-30%. עשוי לא לפעול עם אביזרים מסוימים, כיסויים, מכשירים של מותגים אחרים או מכשירים לבישים של Samsung. עשוי להשפיע על קבלת שיחות או על שירותי נתונים, בכפוף לסביבת הרשת.
18. Super Resolution Zoom כולל זום דיגיטלי העלול לפגום במידת מה באיכות התמונה.
19. אביזרים נמכרים בנפרד. ייתכנו הבדלים בזמינות הדגם והצבע בהתאם למדינה או לספק.
20. דירוג IP68 מבוסס על תנאי בדיקה הכוללים טבילה במים מתוקים בעומק של 1.5 מטרים למשך עד 30 דקות. לא מומלץ לשימוש בחוף הים או בבריכה.
21. Hybrid Optic Zoom של Galaxy Note20 כולל עדשה וחיישן תמונה ברזולוציה גבוהה.
22. ייתכן שחלק מהרכיבים המוצגים, לרבות הכיסוי וציפוי המגן, לא יהיו זמינים בהתאם לדגם שנרכש או במדינה או באזור שבו אתם מתגוררים. למעט הכיסוי, רכיבים לבנים זמינים עם מכשירים לבנים בלבד, ומכשירים בכל צבע אחר מגיעים עם רכיבים שחורים במארז.
23. מבוסס על תוצאות טעינה סופר מהירה שבוצעה בבדיקות מעבדה פנימיות של Samsung עם המטען הכלול במארז ועם סוללה ריקה לחלוטין (0%), כאשר כל השירותים והתכונות כבויים, לרבות מסך הטלפון. מהירות הטעינה בפועל עשויה להשתנות גם בהתאם לשימוש בפועל, לתנאי הטעינה ולגורמים נוספים.